Entrepenad

Kenneth Ferdinandsson
010-58 50 224
kenneth@teknikservice.se
Projektledare
Jan Gustavsson
010-58 50 243
jan@teknikservice.se
Nyköping
Projektledare
Johannes Norén
010-58 50 246
johannes@teknikservice.se
Nyköping
Projektledare
Tobias Fredricson
010-58 50 254
tobias.fredricson@teknikservice.se
Elektriker
Peter Nilsson
010-58 50 225
peter.n@teknikservice.se
Elektriker
Kalle Wahlström
010-58 50 223
karl@teknikservice.se
Katrineholm
Elektriker
Mattias Haglund
010-58 50 230
mattias@teknikservice.se
Katrineholm
Tekniker
Daniel Larsson
010-58 50 215
daniel.larsson@teknikservice.se
Katrineholm
Elektriker
Mathias Lundqvist
010-58 50 249
mathias@teknikservice.se
Nyköping
Elektriker
Erik Blixt
010-58 50 242
erik.blixt@teknikservice.se
Elektriker
Johnny Lindgren
010-58 50 211
johnny.lindgren@teknikservice.se
Nyköping
Elektriker
Tommy Söderberg
010-58 50 261
tommy.soderberg@teknikservice.se
Nyköping
Elektriker
Mathias Lundqvist
010-58 50 249
mathias@teknikservice.se
Nyköping
Elektriker
Ville Koskinen
010-58 50 249
ville.koskinen@teknikservice.se
Nyköping
Elektriker
Ahmad Alsalehi
010-58 50 265
ahmad.alsalehi@teknikservice.se
Katrineholm
Elektriker
Tobias Granholm
010-58 50 266
tobias.granholm@teknikservice.se
Nyköping
Elektriker
André Lordh
010-58 50 257
andre.lordh@teknikservice.se
Nyköping
Elektriker
Claes Oxelgren
010-58 50 264
claes.oxelgren@teknikservice.se
Nyköping
Elektriker
Teknikservice har en stor kunskap och erfarenhet när det gäller entreprenad & elentreprenad, vi har utfört många stora och små projekt genom åren. Vi på teknikservice jobbar bland annat med fast pris mot färdig handling, totalentreprenader och att leverera lösningar åt kunder. Teknikservice ser till att din anläggning uppfyller de elkrav som ställs samt att vi alltid arbetar enligt gällande lagar och föreskrifter.
Byggfolio fungerar som en online portfolio där man samlar olika projekt i deras databas där man lätt kan få en inblick i utförda och pågående projekt. Vi har varit med i Byggfolio sedan 2009.