Entrepenad

Kenneth Ferdinandsson
0150 – 66 22 21
kenneth@teknikservice.se
Projektledare
Jan Gustavsson
0150 – 510 27
jan@teknikservice.se
Nyköping
Projektledare
Johannes Norén
070 – 242 68 81
johannes@teknikservice.se
Nyköping
Projektledare
Tobias Fredricson
073 – 076 01 30
tobias.fredricson@teknikservice.se
Elektriker
Peter Nilsson
073 – 065 00 37
peter.n@teknikservice.se
Elektriker
Kalle Wahlström
072 – 730 32 40
karl@teknikservice.se
Katrineholm
Elektriker
Mattias Haglund
0150 – 510 34
mattias@teknikservice.se
Katrineholm
Tekniker
Andreas Anheim
070 – 557 43 60
andreas@teknikservice.se
Nyköping
Elektriker
Mathias Lundqvist
070 – 242 33 15
mathias@teknikservice.se
Nyköping
Elektriker
Erik Blixt
073 – 064 40 08
erik.blixt@teknikservice.se
Elektriker
Teknikservice har en stor kunskap och erfarenhet när det gäller entreprenad & elentreprenad, vi har utfört många stora och små projekt genom åren. Vi på teknikservice jobbar bland annat med fast pris mot färdig handling, totalentreprenader och att leverera lösningar åt kunder. Teknikservice ser till att din anläggning uppfyller de elkrav som ställs samt att vi alltid arbetar enligt gällande lagar och föreskrifter.
Byggfolio fungerar som en online portfolio där man samlar olika projekt i deras databas där man lätt kan få en inblick i utförda och pågående projekt. Vi har varit med i Byggfolio sedan 2009.